W jaki sposób organizować miejsce do spania dla naszych dzieci?

dziecko

Dzieci to oczywiście nasz największy skarb i jednocześnie morze inspiracji. W swoich pokojach powinny móc się przede wszystkim beztrosko bawić, ale i odpoczywać. Nie zawsze powierzchnia mieszkania pozwala na zaaranżowanie dla dwójki dzieci dwóch odrębnych pokoi, dlatego trzeba szukać rozwiązania, w którym oboje dzieci będzie zadowolone z efektu końcowego.

Puść wodze fantazji

Każde nasze dziecko posiada jakieś ulubione bajki, postacie z nich, ma już swoje zainteresowania czy ulubione zajęcia. Warto te wszystkie fakty wykorzystać w przygotowywaniu dla nich sypialni. W sklepach można znaleźć wiele ciekawych, bajkowych rozwiązań. Można znaleźć zarówno łóżka kształcie samochodów wyścigowych, ale również w kształcie syrenek. Najtrudniejsze oczywiście zawsze jest pogodzenie obu historii w jednym pomieszczeniu.

Jakie inne rozwiązania stoją przed rodzicami?

Jeśli jednak jesteście bardzo pragmatycznymi rodzicami i wolicie czysto funkcjonalne rozwiązania, możecie zastosować dwa drewniane łóżka na stelażach, przypominające domki na drzewie z drabinką łączącą je na pewnej wysokości. Zapewni to dzieciom niebywała frajdę oraz dodatkowe miejsce do zabawy. Każde z nich może również spać na podnoszonych łóżkach na wysokość konkretnych szuflad. Dzięki temu każde dziecko będzie posiadało swoje własne, ulubione przedmioty i zabawki blisko siebie. Zostają jeszcze oczywiście piętrowe łóżka, które sprawdzą się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, ale na szczęście one również nie muszą być monotonne.

About

View all posts by

2 thoughts on “W jaki sposób organizować miejsce do spania dla naszych dzieci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *