Niewielka sypialnia w bloku

sypialnia

Tradycyjne łoże małżeńskie w małej sypialni w bloku z racji kubatury pomieszczenia, nie jest dobrym rozwiązaniem. To właśnie jednak od tego mebla musimy zacząć rozważać aranżację. Mamy więc wybór pomiędzy niewielką sofą a zgrabnym minimalistycznym narożnikiem. Sprawdźmy, co będzie lepsze.

Rozkładana sofa

Na rynku znajdziemy szeroki wybór sof w fasonach, które sprawdzą się do mniejszego wnętrza. Z racji ograniczonej powierzchni, należy brać pod uwagę jasną kolorystykę, a nawet klasyczną biel. W białej rozświetlającej kolorystyce wnętrze optycznie ulegnie znacznemu powiększeniu, a na tym nam właśnie zależy. Nie decydujemy się jednak na wystawną sofę typu królowa salonów, a na prosty wzór nowoczesnego mebla.

Narożnik z funkcją spania

Jeśli potrzebna nam większa powierzchnia do spania, lepiej wybrać narożnik. To mebel, który po rozłożeniu zapewnia zdecydowanie więcej miejsca, na którym z powodzeniem wyśpią się dwie osoby. Nawet najmniejszy narożnik może pełnić funkcję łoża małżeńskiego. Dobrym pomysłem do małych przestrzeni są narożniki na wymiar. Wówczas dopasujemy wymiar meble stricte pod kątem wymogów, jakie stawia dostępna powierzchnia naszej małej sypialni.

Jaka kolorystyka małej sypialni?

Niewielkie pomieszczenia aranżuje się w jasnych barwach. Dobrym pomysłem jest również metoda kontrastu, dzięki której powierzchnię wnętrza można optycznie powiększyć bez najmniejszego trudu. Świetnie prezentuje się zestawienie szarości z amarantem oraz bieli z turkusem. Życzymy udanych aranżacji.

About

View all posts by

2 thoughts on “Niewielka sypialnia w bloku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *